Program Partnerski Taxxo

Program Partnerski Taxxo – Pakiet Basic

Dedykowany jest niedużym i rozwijającym się biurom rachunkowym, które chcą zaoferować swoim klientom internetowe narzędzia ułatwiające prowadzenie firmy.

Przejdź do produktu

Program Partnerski Taxxo – Pakiet Professional

Dedykowany jest średnim biurom rachunkowym, które chcą zaoferować swoim klientom internetowe narzędzia ułatwiające prowadzenie firmy oraz zautomatyzować szereg czynności księgowych.

Przejdź do produktu

Program Partnerski Taxxo – Pakiet Prestige

Przeznaczony dla dużych biur rachunkowych, które chcą zwiększyć efektywność swojej pracy, zoptymalizować procesy księgowe i zaoferować klientom kompleksowe narzędzia online do prowadzenia firmy

Przejdź do produktu

Automatyzacja księgowania - zmniejsz czas i koszty pracy księgowych

Taxxo Digitalizer i OCR 2.0 – zamień skany na dane!

Zamień skanowane faktury na dane księgowe i wczytaj je do jednego z 40 systemów księgowych z Taxxo Digitalizer/OCR. Korzystaj z wygodnego elektronicznego archiwum faktur. Udostępnij klientom wgląd w swoje faktury oraz możliwość wysyłania ich przez...

Przejdź do produktu

Taxxo Konektory Sprzedażowe

Konektory Sprzedażowe Taxxo umożliwiają pobranie dokumentów z dowolnego systemu sprzedaży, ich transformację, a następnie wczytanie do systemu finansowo-księgowego biura rachunkowego.

Przejdź do produktu

Taxxo Konektory Bankowe

Konektory Bankowe Taxxo umożliwiają pobranie wyciągów bankowych z dowolnego systemu e-bankowości, ich transformację oraz wczytanie do systemu księgowego biura rachunkowego.

Przejdź do produktu

Taxxo Konektory Księgowe

Konektory Księgowe Taxxo współpracują z kilkudziesięcioma systemami do pełnej i uproszczonej księgowości. Umożliwiają publikację danych księgowych zawartych w tych systemach w Platformie Taxxo i udostępnienie ich przez Internet dla wszystkich klientów biura.

Przejdź do produktu

Narzędzia Taxxo dla Klientów biura

Taxxo e-faktura 2.0

Internetowy system do fakturowania połączony z dowolnym systemem biura rachunkowego. Możliwość wystawiania wszystkich typów faktur, korekt, zaliczek oraz dokumentów kasowych. Automatyczne rozliczanie faktur dzięki połączeniu z kontem bankowym. Wezwania do zapłaty i przypomnienia o płatności.

Przejdź do produktu

Taxxo e-dokumenty 2.0 – DiggiBox

Internetowa skrzynka na dokumenty kosztowe i skany faktur. Wygodne przekazywanie dokumentów przez klienta do biura rachunkowego. Archiwum dokumentów skanowanych online dla biura i klienta. Prowadzenie listy płatności i przelewy do faktur zakupu.

Przejdź do produktu

Taxxo e-biuro rachunkowe

Elektroniczna komunikacja z biurem rachunkowym oraz dostęp do danych księgowych online. Moduł połączony z dowolnym systemem księgowym do pełnej lub uproszczonej księgowości.

Przejdź do produktu

Taxxo e-cash flow (beta)

Internetowy system do zarządzania płatnościami dla firm - interaktywny kalendarz płatności oraz bilans wpływów i wydatków

Przejdź do produktu

Taxxo e-analizy finansowe

System do raportowania i analiz w MS Excel z automatyczną aktualizacją danych z systemu księgowego. Zawsze aktualne raporty finansowe w dowolnych przekrojach!

Przejdź do produktu

Taxxo e-projekty

Internetowy system do prowadzenia analiz finansowych projektów. Łatwe i skuteczne raportowanie przychodów, kosztów i wyników na podstawie znaczników faktur.

Przejdź do produktu

Szkolenia, wdrożenia i usługi wsparcia

Szkolenia z obsługi Platformy Taxxo

Szkolenia dla właścicieli i pracowników biur rachunkowych w zakresie korzystania z różnych narzędzi Platformy Taxxo z perspektywy biura oraz klientów

Przejdź do produktu

Wdrożenia Platformy Taxxo

Usługi związane z wdrożeniem Platformy Taxxo w biurze rachunkowym oraz integracją Platformy z systemami księgowymi funkcjonującymi w biurze

Przejdź do produktu

Hotline/Helpdesk Taxxo

Usługa wsparcia w zakresie użytkowania narzędzi Platformy Taxxo - konsultacje telefoniczne i e-mailowe.

Przejdź do produktu

Usługi dodatkowe zwiększające przychody biur

Taxxo Szanse sprzedażowe – nowi klienci na usługi księgowe

Dzięki Taxxo Twoje biuro może pozyskać nowe źródło zapytań od klientów poszukujących nowoczesnej obsługi księgowej

Przejdź do produktu

Usługa zwrotu podatku i zasiłku z zagranicy – dla klientów biur

Sprawny zwrot podatku i zasiłku z zagranicy - konkretne pieniądze dla klientów i korzyści dla biura!

Przejdź do produktu