Taxxo DiggiBox – jak prowadzić listę płatności i tworzyć przelewy do faktur kosztowych

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak prowadzić wygodną listę płatności faktur kosztowych, jak oznaczać statusy płatności i tworzyć przelewy do bankowości elektronicznej.

Taxxo DiggiBox – jak dodać faktury e-mailem

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak wygodnie przekazywać faktury e-mailem do swojej internetowej skrzynki. Jeśli otrzymujesz wiele faktur e-mailem od swoich dostawców – możesz szybko stworzyć swoje elektroniczne archiwum.

Taxxo Digitalizer – dodawanie skanów z folderów – konfiguracja Taxxo Kuriera dla biura rachunkowego

Film pokazuje wykorzystanie narzędzia Taxxo Kurier przez biuro rachunkowe do automatycznego przesyłania skanów z folderów komputera do Taxxo celem ich odczytania.

Wczytywanie danych do systemu księgowego po digitalizacji faktur

Zobacz jak wygodne może być automatyczne księgowanie dokumentów! Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu księgowego danych z dokumentów, które zostały zeskanowane i umieszczone w module Taxxo e-Dokumenty. a następnie zdigitalizowane przy pomocy usługi Taxxo Digitalizer.

Podgląd skanu wprost z systemu księgowego dzięki Asystentowi Taxxo

Ten film pokazuje jak łatwo można podglądnąć zeskanowany do Taxxo dokument, bez wychodzenia z programu księgowego! Dzięki Asystentowi Taxxo księgowy może skupić się na pracy, a Taxxo dostosuje się do jego systemu księgowego i automatycznie powiąże dokumenty skanowane z dokumentami księgowymi.