Insert GT – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Insert GT.  

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Insert Rewizor GT – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobranie danych z Taxxo

Film prezentuje w jaki sposób pobrać dane faktur zakupu z Taxxo (odczytanych przez Taxxo Digitalizer), w formacie zgodnym z systemem Insert Rewizor GT

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Insert Rewizor GT faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rewizor GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rewizor GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rachmistrz GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Insert Rachmistrz GT faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – pobranie paczki danych, import  do rejestrów i KPIR, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rachmistrz GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.