Fundamenty, na których zbudowane jest Taxxo

Naszą misją jest wsparcie rozwoju biznesu w Polsce poprzez wprowadzenie innowacyjnych narzędzi do zarządzania finansami, które skupiają się na digitalizacji i automatyzacji dokumentów finansowych. Utrzymujemy nowoczesne standardy obsługi. Dzięki Taxxo tradycyjne koszty związane z księgowością zostają zastąpione przez zyskowną informację, kluczową dla strategicznego prowadzenia przedsiębiorstwa. Wprowadzając Taxxo do swoich procesów, firmy uzyskują możliwość skoncentrowania się na kluczowych obszarach rozwoju biznesu, jednocześnie korzystając z efektywności i kontroli które dają nasze narzędzia.

Taxxo to zaawansowana platforma do digitalizacji i automatyzacji procesów finansowych. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają firmom skupić się na efektywnym zarządzaniu finansami, eliminując zbędne rutynowe czynności.

Nasza platforma umożliwia automatyczne wystawianie faktur, integrację z bankiem oraz samorozliczanie faktur. Dzięki Taxxo, firmy mogą śledzić płatności, oszczędzając czas i unikając zbędnych stresów. Możesz dostosować rozliczenia dzięki regułom, bezpiecznie dzielić się informacjami z bankiem i zapewnić dostęp do wyciągów dla księgowych bez konieczności logowania się do banku. Nasza platforma oferuje wiele korzyści, takich jak monitorowanie płatności bez wysiłku, oszczędność czasu na szukaniu zaległych płatności oraz zawsze aktualny stan płatności. Ponadto, nasze narzędzia umożliwiają bezpieczną integrację z innymi systemami i procesami oraz automatyczne generowanie raportów finansowych. Taxxo to nie tylko narzędzie, to rewolucja w zarządzaniu finansami. Dzięki nam, firma może skupić się na swojej działalności, a nasz automatyczny system przejmuje na siebie wiele rutynowych obowiązków, pozwalając oszczędzić czas i zyskać pewność, że finanse są pod kontrolą.

Operatorem Taxxo jest Columb Technologies S.A. o kapitale zakładowym 2.266.300 zł - solidny operator gwarantuje bezpieczeństwo usług oraz rozwój innowacyjnych narzędzi online

Solidny operator sieci gwarantuje pewność i długotrwałość współpracy z klientami oraz możliwości korzystania z nowoczesnych usług finansowo-księgowych poprzez sieć partnerskich biur rachunkowych. Korzystamy z 10 lat doświadczeń w obsłudze średnich i dużych firm w zakresie doradztwa i rozwiązań informatycznych dla zarządów – controllingu, raportowania i analiz. Klienci szczególnie doceniają nasze kompetencje biznesowe, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i duże zaangażowanie w sprawy firmy. www.ctsa.pl

Taxxo zmienia standard prowadzenia przedsiębiorstw i finansów w Polsce, łącząc zalety bezpośredniego kontaktu z księgowymi z możliwością dostępu do raportów online i komunikacji przez internet.

Od 2009 roku tworzymy nowoczesną Platformę Taxxo, dostępną dla przedsiębiorców i księgowych. Platforma Taxxo jest zintegrowana z kilkudziesięcioma systemami księgowymi. Dodatkowo łączy się z wieloma systemami elektronicznej bankowości i umożliwia szybki obieg informacji o należnościach i zobowiązaniach dla klienta, a co za tym idzie lepsze zarządzanie płynnością finansową.

Stawiamy na jakość i innowacje w celu usprawnienia biznesu - takie podejście zostało docenione w wielu prestiżowych konkursach.

Taxxo wygrało polską edycję prestiżowego konkursu Eurecan European Venture Contest 2010, organizowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych i reprezentowało Polskę w finałach międzynarodowych. Otrzymało rówmnież tytuł "Jakość Roku 2009" w kategorii Innowacja oraz nominację do tytułu "Jakość Roku Srebro 2010". W roku 2012 zostaliśmy uhonorowani tytułem Lider Rynku, w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z regionalnymi izbami gospodarczymi.