Fundamenty, na których zbudowane jest Taxxo

Misją Taxxo jest wsparcie rozwoju biznesu w Polsce poprzez podniesienie jakości usług księgowych za pomocą wprowadzenia nowoczesnych standardów obsługi oraz innowacyjnych narzędzi do zarządzania. Taxxo zwiększa rentowność usług księgowych dzięki innowacjom oraz zmienia księgowość z kosztownego obowiązku właściciela firmy w wartościową informację do prowadzenia przedsiębiorstwa.

Taxxo to sieć partnerskich biur rachunkowych, zlokalizowanych w całej Polsce - łącznie kilkuset profesjonalnych księgowych do Państwa dyspozycji.

Obecnie z Taxxo współpracuje ponad 70 biur, obsługujących kilka tysięcy klientów. Partnerskie biura rachunkowe dobierane są ze względu na doświadczenie, profesjonalizm i troskę o klienta. Naszą specjalizacją jest obsługa księgowa spółek kapitałowych oraz wsparcie procesu zarządzania poprzez nowoczesne narzędzia, które tworzymy w ramach Platformy Taxxo. Biura sieci Taxxo zlokalizowane są w całej Polsce i zapewniają nowoczesną formę usług księgowych- łącząc tradycyjną obsługę w stacjonarnym biurze rachunkowym z wygodną formą komunikacji online. To klient decyduje czy wygodniej mu jest przesłać dokumenty przez Internet i sprawdzić dane swojej firmy poprzez internetowe raporty, czy też spotkać się z osobistym księgowym i omówić wyniki swojej firmy. W Taxxo stawiamy przede wszystkim na wygodę i nowocześność.

Operatorem Taxxo jest Columb Technologies S.A. o kapitale zakładowym 2.266.300 zł - solidny operator gwarantuje bezpieczeństwo usług oraz rozwój innowacyjnych narzędzi online

Solidny operator sieci gwarantuje pewność i długotrwałość współpracy z klientami oraz możliwości korzystania z nowoczesnych usług finansowo-księgowych poprzez sieć partnerskich biur rachunkowych. Korzystamy z 10 lat doświadczeń w obsłudze średnich i dużych firm w zakresie doradztwa i rozwiązań informatycznych dla zarządów – controllingu, raportowania i analiz. Klienci szczególnie doceniają nasze kompetencje biznesowe, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i duże zaangażowanie w sprawy firmy. www.ctsa.pl

Taxxo zmienia standard usług księgowych w Polsce, łącząc zalety bezpośredniego kontaktu z profesjonalnymi księgowymi z możliwością dostępu do raportów online i komunikacji przez internet.

Od 2009 roku tworzymy nowoczesną Platformę Taxxo, dostępną dla wszystkich klientów biur sieci Taxxo. Platforma Taxxo jest zintegrowana z kilkudziesięcioma systemami księgowymi. Dodatkowo łączy się z wieloma systemami elektronicznej bankowości i umożliwia szybki obieg informacji o należnościach i zobowiązaniach dla klienta, a co za tym idzie lepsze zarządzanie płynnością finansową.

Stawiamy na jakość i innowacje w celu usprawnienia biznesu - takie podejście zostało docenione w wielu prestiżowych konkursach.

Taxxo wygrało polską edycję prestiżowego konkursu Eurecan European Venture Contest 2010, organizowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych i reprezentowało Polskę w finałach międzynarodowych. Otrzymało rówmnież tytuł "Jakość Roku 2009" w kategorii Innowacja oraz nominację do tytułu "Jakość Roku Srebro 2010". W roku 2012 zostaliśmy uhonorowani tytułem Lider Rynku, w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z regionalnymi izbami gospodarczymi.