Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja przed importem

Film  pokazuje proces konfiguracji systemu Sage Symfonia  niezbędny przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo (odczytanych ze skanów faktur przez Taxxo Digitalizer)

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobieranie paczek z Taxxo

Film  pokazuje proces pobierania paczek zawierających faktury zakupu zdigitalizowane przez Taxxo – w formacie zgodnym z systemem Sage Symfonia Finanse i Księgowość.

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – pre-księgowanie dokumentów, automatyczne wypełnienie rejestrów VAT oraz rozrachunków.

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji -(3b) Import i księgowanie faktur brutto – bez odliczenia VAT

Film pokazuje proces pobierania danych faktur zakupu zdigitalizowanych w Taxxo od których nie przysługuje odliczenie VAT (księgowanie brutto) do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość

Symfonia FK – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo e-Faktura – odwrotne obciążenie

Taxxo e-Faktura – film pokazuje proces wczytywania faktur sprzedaży typu odwrotne obciążenie wystawionych w Taxxo e-faktura do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość  – predekretację oraz wczytanie danych do rejestru VAT.

Symfonia MK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Sage Symfonia Mała Księgowość faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – wczytanie faktur z pliku, automatyczne wypełnienie rejestrów VAT, danych w książce przychodów i rozchodów oraz informacji o płatności.

Symfonia – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Sage Symfonia Finanse i Księgowość.