Zwiększ rentowność i przewagę konkurencyjną biura księgowego z Taxxo
Automatyzuj księgowanie, digitalizuj i wczytuj dokumenty od klientów. Pozyskaj nowych klientów!

100%

więcej zadowolenia klientów

80%

mniej czasu na tworzenie raportów

50%

mniej czasu księgowania

200%

większa atrakcyjność dla nowych klientów

Kluczowe korzyści z przystąpienia do Programu Partnerskiego Taxxo:

Zaoferujesz klientom nową jakość usług i dostęp online

Uzyskasz dostęp do internetowej Platformy Taxxo zintegrowanej z Twoim systemem księgowym. Zapewnisz klientom dostęp online do aktualnych danych z pełnej i uproszczonej księgowości, narzędzia do fakturowania, analiz finansowych oraz obsługi dokumentów skanowanych.

Zautomatyzujesz pracę i zwiększysz rentowność biura

Taxxo naprawdę oszczędza czas księgowych! Dostarczamy gotowych rozwiązań do wymiany dokumentów pomiędzy różnymi systemami, księgowania wyciągów bankowych, a przede wszystkim automatycznego rozpoznawania faktur skanowanych i ich dekretacji!

Wzmocnisz przewagę konkurencyjną i łatwiej pozyskasz nowych klientów

Program Partnerski Taxxo na wiele sposobów pomoże Ci utrzymać Klientów i pozyskać nowych. Oferując nowe usługi np. dostęp online, lepszą komunikację i organizację pracy wyróżniasz się istotnie na tle innych biur.

Taxxo wspiera konkurowanie biur rachunkowych w trudnych warunkach rynkowych

 • Na polskim rynku funkcjonuje około 32.000 biur rachunkowych - oznacza to, że klient ma ogromy wybór - biuro musi się jakoś wyróżnić, aby go zdobyć!
 • Odczuwalna jest coraz intensywniejsza konkurencja cenowa - oznacza to coraz niższe ceny usług - biuro musi zadbać o ich automatyzację aby utrzymać rentowność!
 • Usługi księgowe stają się coraz bardziej pracochłonne - zmiany w przepisach dla małych działalności podniosły czasochłonność obsługi o 30-50% - oznacza to, że należy myśleć o zwiększaniu efektywności pracy!
 • Klienci mają coraz większe oczekiwania - instytucje finansowe przyzwyczaiły ich do wygody usług dostępnych przez Internet - biuro musi sprostać temu wyzwaniu oferując podobne innowacje!
Chcę podjąć współpracę z Taxxo

Taxxo wprowadza biura rachunkowe do Internetu, wzbogacając tradycyjny model obsługi księgowej

 • Internet zdecydowanie wkracza do tradycyjnej branży jaką jest księgowość - tak jak skutecznie upowszechnił się już w bankowości - biuro musi pomyśleć jak umiejętnie wykorzystać zalety pracy bezpośredniej z klientem i wzbogacić obsługę o wygodę komunikacji i dostępu do informacji online!
 • Informatyka staje się niezwykle istotna w sprawnym procesie księgowym - dzisiejsze biuro nie funkcjonuje bez rozwiązań IT - należy umiejętnie je wykorzystać aby dane zgromadzone w systemach były dostępne online bez rewolucji dla księgowych i klientów!
 • Nie da się skutecznie konkurować bez wdrażania innowacji. Nawet tradycjonaliści z czasem przekonują się do smartfonów czy e-bankowości. Te biura, które nie dostrzegają tego trendu za kilka lat pozostaną daleko w tyle i nie będą mogły zdobywać nowych klientów.
Zobacz jakie rozwiązania zapewnia Taxxo dla biur rachunkowych

Taxxo to partner w rozwoju nowoczesnego biura rachunkowego!

 • Wprowadzisz internetową komunikację bez zmiany systemu księgowego - Taxxo to jedyna Platforma online, która nie wymaga zmiany systemu księgowego i integruje się z ponad 35 systemami FK- Taxxo zapewni Ci panel biura rachunkowego i panel klienta biura podłączony do Twoich systemów księgowych
 • Z Taxxo wdrożysz jednolitą platformę online dla wszystkich klientów - Taxxo to najbardziej kompleksowy zestaw narzędzi dla biur rachunkowych i ich klientów - zarówno działalności gospodarczych jak i dla spółek kapitałowych
 • Zautomatyzujesz proces księgowania bez dużych kosztów IT - Taxxo automatyzuje wiele procesów księgowych, ułatwia wymianę danych pomiędzy systemami oraz digitalizację bez ponoszenia dużych nakładów IT
 • Zyskasz wsparcie w pozyskiwaniu klientów - Taxxo promuje nowoczesne biura rachunkowe i pomaga im pozyskać wartościowych klientów

Taxxo to największa sieć niezależnych biur rachunkowych w Polsce!

Taxxo wspiera samodzielnie działające biura rachunkowe zrzeszając je w ramach największej sieci biur w całej Polsce. Uczestnictwo w sieci Taxxo gwarantuje dostęp do praktycznej wiedzy o rynku oraz do innowacyjnych rozwiązań internetowych. Unikalną cechą sieci Taxxo jest to, że wprowadzamy biura do Internetu zupełnie bezboleśnie - łączymy posiadane przez biuro systemy księgowe z internetową platformą do komunikacji z klientami. Taxxo wspiera współpracę biura z obecnymi klientami - zarówno tymi małymi jak i dużymi prowadzącymi pełną księgowość - oraz umożliwia rozwój działalności poprzez pozyskanie nowych wartościowych klientów.

Taxxo to najbardziej innowacyjna Platforma dla biur księgowych - jedyna która łączy się z 40 systemami!

Celem Taxxo jest oferowanie klientom usług łączących tradycyjną obsługę księgową - spotkania, rozmowy i personalny kontakt - z nowoczesną komunikacją przez Internet. Platforma Taxxo dostępna we wszystkich biurach partnerskich Taxxo jest jedynym rozwiązaniem na rynku, które tak łatwo i szybko można zintegrować z ponad 35 rożnymi systemami księgowymi do pełnej i uproszczonej księgowości. Dzięki Platformie Taxxo biuro księgowe może zaoferować stały dostęp do aktualnych raportów, obsługę dokumentów skanowanych, powiadomienia podatkowe przez SMS i wiele innych wygód.
Zobacz jak szeroką integrację oferuje Taxxo

Taxxo to praktyczna wiedza o skutecznym działaniu na rynku usług księgowych

Taxxo organizuje cykliczne seminaria dedykowane właścicielom biur rachunkowych, podczas których rozmawiamy o zwiększaniu rentowności usług i efektywności pracy biura księgowego. Seminaria są okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów na temat konkurowania na bardzo załtoczonym rynku księgowym w Polsce. Taxxo realizuje też program szkoleń online w formie webinariów, które pozwalają lepiej zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi partnerskim biurom rachunkowym.
Dowiedz się więcej o webinariach Taxxo