Pełna księgowość 2 w 1: w chmurze oraz w Twoim mieście
Wsparcie w zarządzaniu spółką dzięki aktualnym danym
i obsługa nastawiona na Twoją wygodę!

15.702

firm z dostępem do Taxxo w całej Polsce

92

biura w sieci Taxxo, na terenie Polski

427

profesjonalnych księgowych w całej Polsce

100%

większy komfort obsługi księgowej spółki

Korzystając z księgowości Taxxo:

Koncentrujesz się na rozwoju firmy, a księgowość powierzasz specjalistom

W Taxxo współpracujesz z dedykowanym księgowym w wybranym biurze rachunkowym Taxxo w Twoim mieście. W każdej chwili możesz się spotkać lub zadzwonić i uzyskać niezbędne informacje. Dzięki temu czujesz się bezpiecznie z każdą decyzją dotyczącą biznesu Twojej firmy. Nie musisz znać się na księgowości a ktoś cały czas czuwa nad bezpieczeństwem podatkowym Twojej firmy,

Chcę otrzymać ofertę

Wygodnie kontrolujesz swoje finanse online, a dokumenty masz zawsze pod ręką

W Taxxo korzystasz z zewnętrznej księgowości, a jednocześnie masz poczucie, że Twój księgowy siedzi w pokoju obok. Nie tracisz dostępu do dokumentów i nie czekasz na informacje finansowe. Masz wygodny dostęp online do bieżących danych i wgląd do skanów faktur. Otrzymujesz powiadomienia SMS o ważnych terminach i masz poczucie kontroli nad finansami swojej firmy.

Chcę utworzyć bezpłatne konto

Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki prostym i jasnym zasadom współpracy

W Taxxo zapewniamy przejrzystość usług - jasność cen i pakietów, stały monitoring pracy księgowości dzięki dostępowi online. W Taxxo codziennie widzisz co zostało zaksięgowane i na jakim etapie znajduje się rozliczenie miesiąca. Obsługa nastawiona jest na Twoją wygodę - dokumenty dostarczasz elektronicznie, , zyskujesz bezpłatny system do fakturowania i narzędzia do efektywnej współpracy z księgowym.

Szukasz wysokiej jakości usług księgowych z dostępem przez Internet? Zdecydowałeś, że najwyższy czas zmienić biuro rachunkowe na bardziej nowoczesne? A może nosisz się z tą myślą, ale obawiasz się przeprowadzki? Dobrze trafiłeś, bo Taxxo to nie tylko sieć najlepszych i najbardziej innowacyjnych biur księgowych w Polsce, ale również pakiet narzędzi, dzięki którym usprawniamy funkcjonowanie tych, które nie do końca zaspokajają potrzeby swoich klientów. Pod okiem Taxxo współpraca z zewnętrzną księgowością jest prosta, bezpieczna i dostarcza zawsze aktualne informacje zarządcze online.
Chcę otrzymać ofertę

Szukasz biura rachunkowego?

Taxxo to jedyna w Polsce sieć biur rachunkowych, które w innowacyjny sposób łączą tradycyjną obsługę księgową z nowoczesnymi rozwiązaniami internetowymi dla klienta. Według nas jasna strona księgowości to zarówno narzędzia online, jak i kontakt z żywym człowiekiem, który zrozumie, doradzi i rozwiąże problem. Taxxo działa już w kilkudziesięciu miastach Polski, dzięki czemu masz komfort wyboru i wygodę współpracy z księgowym.


Chcesz usprawnić obecną księgowość?

Nie chcesz zmieniać biura rachunkowego, ale nie jesteś również do końca zadowolony z tego w jaki sposób Cię obsługuje? Denerwuje Cię oczekiwanie na dane, dokumenty i raporty? A może masz obawy, bo nie kontrolujesz tego co dzieje się w Twoich finansach? Zgłoś się do Taxxo! Skontaktujemy się z Twoim biurem księgowym i sprawimy, że Wasza współpraca będzie układała się po Twojej myśli.


Biura sieci Taxxo e-biuro rachunkowe rozliczają firmy we wszystkich Urzędach Skarbowych w Polsce.