Uwielbiamy automatyzacje. Słyszeliśmy, że Wy też!
Zobaczcie jak wiele rzeczy w firmie może dziać się samo

37.123

firm z dostępem do Taxxo w całej Polsce

198

biur w sieci Taxxo, na terenie Polski

993

profesjonalnych księgowych w całej Polsce

100%

większy komfort obsługi księgowej spółki

Korzystając z Taxxo:

Koncentrujesz się na rozwoju firmy, a wszystko inne dzieje się samo

Co w Taxxo dzieje się samo? Na przykład faktury. Same się wystawiają, same się wysyłają do klienta, a potem: pędem do księgowej. No, a jak są nieopłacone, to same się przypominają. Także przelewy same się robią. I ulgi same się naliczają. Dużo się u nas dzieje. Zupełnie samo. To nie magia, to Taxxo. Twoja firma osiąga swój pełen potencjał, a my zajmujemy się resztą, zapewniając, że kluczowe procesy finansowe przebiegają automatycznie.

Chcę dowiedzieć się więcej

Wygodnie kontrolujesz swoje finanse online, a dokumenty masz zawsze pod ręką

W Taxxo korzystasz z zewnętrznej księgowości, a jednocześnie masz poczucie, że Twój księgowy siedzi w pokoju obok. Nie tracisz dostępu do dokumentów i nie czekasz na informacje finansowe. Masz wygodny dostęp online do bieżących danych i wgląd do skanów faktur. Otrzymujesz powiadomienia SMS o ważnych terminach i masz poczucie kontroli nad finansami swojej firmy.

Chcę dowiedzieć się więcej

Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki prostym i jasnym zasadom współpracy

W Taxxo zapewniamy przejrzystość usług - jasność cen i pakietów, stały monitoring pracy księgowości dzięki dostępowi online. W Taxxo codziennie widzisz co zostało zaksięgowane i na jakim etapie znajduje się rozliczenie miesiąca. Obsługa nastawiona jest na Twoją wygodę - dokumenty dostarczasz elektronicznie, , zyskujesz bezpłatny system do fakturowania i narzędzia do efektywnej współpracy z księgowym.

Chcę dowiedzieć się więcej

Taxxo to pakiet narzędzi, które rewolucjonizują procesy związane z automatyzacją obiegu dokumentów finansowych. W obliczu rosnących wymagań i oczekiwań klientów, którzy poszukują coraz bardziej efektywnych rozwiązań, Taxxo stanowi odpowiedź na te potrzeby, umożliwia nie tylko skuteczną digitalizację dokumentów, ale także automatyzację kluczowych procesów związanych z księgowością i zarządzaniem finansowym. Współpraca z zewnętrzną księgowością staje się przy tym niezwykle intuicyjna i bezproblemowa, a dzięki dostępowi do zaktualizowanych informacji online, zyskujesz pewność i klarowność w podejmowaniu strategicznych decyzji.
Chcę otrzymać ofertę

Taxxo to nowoczesna obsługa księgowa realizowana przez sieć współpracujących biur rachunkowych. Łączymy najlepszych specjalistów w Polsce - księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów - z możliwościami technologii, aby zapewnić Twojej firmie nie tylko bezpieczną, ale i wygodną księgowość. Minimalizujemy czas poświęcany na czynności administracyjne, aby odzyskać go na to co ważne - czyli rozmowę i wsparcie biznesu.
Chcę otrzymać ofertę

Szukasz biura rachunkowego?

Taxxo to jedyna w Polsce sieć biur rachunkowych, które w innowacyjny sposób łączą tradycyjną obsługę księgową z nowoczesnymi rozwiązaniami internetowymi dla klienta. Według nas jasna strona księgowości to zarówno narzędzia online, jak i kontakt z żywym człowiekiem, który zrozumie, doradzi i rozwiąże problem. Taxxo działa już w kilkudziesięciu miastach Polski, dzięki czemu masz komfort wyboru i wygodę współpracy z księgowym.


Chcesz usprawnić obecną księgowość?

Nie chcesz zmieniać biura rachunkowego, ale nie jesteś również do końca zadowolony z tego w jaki sposób Cię obsługuje? Denerwuje Cię oczekiwanie na dane, dokumenty i raporty? A może masz obawy, bo nie kontrolujesz tego co dzieje się w Twoich finansach? Zgłoś się do Taxxo! Skontaktujemy się z Twoim biurem księgowym i sprawimy, że Wasza współpraca będzie układała się po Twojej myśli.


Biura sieci Taxxo e-biuro rachunkowe rozliczają firmy we wszystkich Urzędach Skarbowych w Polsce.