Taxxo e-Dokumenty – wyłap zagubione faktury i uporządkuj dokumenty w jednym miejscu

Taxxo e-Dokumenty to twoje elektroniczne archiwum. Przechowuje faktury, dokumenty, odczytuje skany, wyłapuje brakujące koszty. Pozwala na szybkie tworzenie przelewów za faktury.

Taxxo e-Projekty – Jak kontrolować wyniki projektów w Taxxo?

Taxxo e-Projekty to wygodny sposób na analizę wyników projektów, przychodów i kosztów działów, pracowników czy grup produktów. Pozwala na elastyczne opisywanie dokumentów tagami w taki sposób, aby szybko uzyskać raporty, bez czekania na zaksięgowanie dokumentów.

Czym jest Taxxo i jak usprawni pracę w mojej firmie?

Taxxo to platforma online dla firm i biur rachunkowych, usprawniająca pracę z fakturami, dokumentami, płatnościami, raportami. Współpracuje z ponad 140 innymi systemami dzięki czemu robi automatycznie to, co dotychczas wiele firm robiło ręcznie. W tym filmie dowiesz się więcej czym jest Taxxo i jak usprawni pracę w Twojej firmie.

Czym jest Taxxo e-Bank i jakie możliwości daje firmie?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych i przeglądanie transakcji bankowych bezpośrednio w Taxxo. Automatyzuje rozliczanie płatności za faktury sprzedaży, monitorowanie wpłat od klientów, udostępnianie wyciągów dla księgowości – bez konieczności każdorazowego logowania do banku. Wykorzystuje połączenie przez “open banking”. Współpracuje z 16 bankami.

Jak automatycznie rozliczać płatności za faktury sprzedaży na podstawie wpływów w banku?

Taxxo oszczędza czas na pilnowaniu płatności, monitorowaniu wpływów od kontrahentów i rozliczaniu faktur. Dzięki pobieraniu informacji z kont bankowych pozwala na inteligentne rozliczanie wpływów z fakturami sprzedaży wystawionymi w Taxxo. W tym filmie zobaczysz jak to zrobić.

Taxxo e-Faktura – jak wystawić pierwszą fakturę

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak ustawić logo i szablon wydruku

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Jak wystawić fakturę z użyciem aplikacji mobilnej Taxxo Box?

Taxxo Box to aplikacja mobilna na telefony z systemem Android oraz iOS. Zobacz jak w kilkanaście sekund wystawić nową fakturę z telefonu komórkowego.

Taxxo e-Faktura – jak rozliczać zapłacone faktury

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak sprawdzić listę nieopłaconych faktur

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak wysyłać wezwania do zapłaty

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Bank – Jak przeglądać stan kont bankowych w Taxxo?

Taxxo e-Bank łączy się codziennie do banku i pobiera dane o transakcjach oraz aktualizuje stany kont bankowych. W tym filmie zobaczysz jak szybko podglądnąć stan kont bankowych bezpośrednio w Taxxo.

Taxxo e-Bank – Jak podłączyć konta bankowe do Taxxo?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych z 16 polskich banków i codzienne pobieranie nowych transakcji bankowych. Połączenie odbywa się automatycznie poprzez Open Banking/API. W tym filmie zobaczysz w jaki sposób podłączyć swoje konto i przeglądać wpływy i wypływy bezpośrednio w Taxxo.

Taxxo e-Bank – Jak ustawić uprawnienia pracownikom do przeglądania transakcji bankowych?

W Taxxo e-Bank można w bezpieczny sposób udostępniać wgląd w transakcje bankowe pracownikom firmy. Taxxo umożliwia określenie czy dany pracownik ma wgląd do modułu e-Bank, jakiego rodzaju transakcje może widzieć – np. tylko wpływy, wpływy i wypływy bez poufnych, wszystkie. Możliwe jest także określenie tylko wybranych transakcji – od danego kontrahenta czy związanych z danym projektem.

Taxxo e-Bank – Jak przypisać transakcje bankowe do wybranego pracownika?

Taxxo e-Bank umożliwia wgląd w transakcje bankowe pracownikom firmy, w taki sposób, aby widzieli tylko to co dotyczy ich pracy. W tym filmie pokażemy jak udostępnić project managerowi lub handlowcowi wgląd w transakcje bankowe dotyczące wybranego projektu czy klienta.

Taxxo e-Dokumenty- skrzynka na skanowane faktury i lista płatności online

Taxxo DiggiBox – inteligentna skrzynka online na faktury i dokumenty firmowe przedsiębiorcy – faktury, rachunki, umowy, kadry. Automatyczna zamiana skanów na dane. Gotowa lista płatności. Realizacja przelewów do faktur.

Taxxo e-Dokumenty – jak prowadzić listę płatności i tworzyć przelewy do faktur kosztowych

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak prowadzić wygodną listę płatności faktur kosztowych, jak oznaczać statusy płatności i tworzyć przelewy do bankowości elektronicznej.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie skanowanych faktur na stronie startowej

Taxxo DiggiBox 2.0 – internetowa skrzynka na faktury i dokumenty firmowe z odczytem danych ze skanowanych faktur – OCR i pełna digitalizacja. Wygodne narzędzie dla wszystkich firm.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie faktur przez maila

Taxxo to wygodna skrzynka na skanowane faktury kosztowe i zarządzanie płatnościami za faktury dla klientów oraz narzędzie do automatyzacji księgowania dla biur. Filmik pokazuje jak dodać faktury otrzymywane od kontrahentów mailem.

Taxxo e-Dokumenty – rozliczenia z pracownikami, zwroty za faktury i delegacje

Taxxo ułatwia rozliczanie zwrotów za faktury opłacone przez pracowników i delegacje. Pozwala wygodnie organizować takie dokumenty, podliczać je a następnie generować przelew bankowy lub dokument kasowy do rozliczenia z pracownikiem.

Szybkie generowanie raportów finansowych w Excelu

Zobacz jak szybko stworzyć dowolne raporty w Excelu, oparte na danych z wybranych kont księgowych dzięki modułowi Taxxo e-Analizy Finansowe.

Zaawansowane możliwości tworzenia raportów w Excelu

Zobacz jak prosto można dostosować istniejące raporty, aby samodzielnie pobierały dane z księgowości dzięki Taxxo e-Analizy Finansowe.