Szukasz dobrego biura rachunkowego w Katowicach?

Wybierz Taxxo - sieć biur rachunkowych oferującą inteligentne usługi księgowe. Dowiedz się, dlaczego Taxxo to większe bezpieczeństwo i skuteczniejsze zarządzanie firmą! Wypełnij formularz, a nasi eksperci z Katowic wyjaśnią Ci, czym jest inteligentna księgowość w Twojej branży i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

axxo to sieć biur rachunkowych odpowiadających na potrzeby przedsiębiorców poprzez niekonwencjonalne i proste w obsłudze sposoby komunikacji oraz dostosowane do branży narzędzia przekształcające dane księgowe w informacje biznesowe, zapewniające większe bezpieczeństwo skarbowe i skuteczniejsze zarządzanie firmą. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby dowiedzieć się, co oznacza inteligentna księgowość dla Twojej branży. Wypełnij formularz, aby w ciągu 24 godzin porozmawiać ze specjalistą ds. księgowości na temat idealnego biura rachunkowego dla Twojej firmy!

Taxxo to księgowość 2 w 1: najlepsze biura rachunkowe w Twoim mieście oraz najbardziej kompleksowa platforma online dla firm - zarówno dla pełnej jak i uproszczonej księgowości.

Co wyróżnia ofertę usług księgowych Taxxo?

1. SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROWADZENIU PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI SPÓŁEK

Taxxo zapewnia kompleksową i nowoczesną obsługę księgową dla właścicieli i zarządów zarówno małych spółek z o.o. jak i dużych spółek akcyjnych, w tym notowanych na giełdzie. Nasze biura księgowe dostępne są w całej Polsce - możesz wybrać biuro najbliżej swojej firmy i korzystać ze wsparcia profesjonalistów.

2. GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENY I OBNIŻAMY PODATKI

Taxxo oferuje najlepsze na rynku oferty pakietowe dla małych spółek z o.o. i start-upów oraz atrakcyjne oferty indywidualne dla dużych podmiotów, a także sieci firm, sieci franczyzowych, grup kapitałowych i firm w ramach funduszy Venture Capital.

3. ZAPEWNIAMY WYGODNĄ KONTROLĘ FINANSÓW DZIĘKI PLATFORMIE ONLINE

Każdy klient zyskuje internetowy dostęp do Platformy Taxxo. Znajdzie tam szereg wygodnych narzędzi do zarządzania: analizy wyników firmy, plan płatności, elektroniczny obieg dokumentów, powiadomienia o podatkach i ZUS, system do fakturowania i prowadzenia kasy.

Chcesz poznać szczegóły? Porozmawiajmy!Rodzaj księgowości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Columb Technologies S.A. w celach marketingowych
[recaptcha]