Szukasz nowoczesnego biura rachunkowego w Warszawie?
A może wolisz udoskonalić własne?

Postaw na inteligentną księgowość - dowiedz się, dlaczego Taxxo to większe bezpieczeństwo skarbowe i skuteczniejsze zarządzanie firmą! Wypełnij formularz, a nasi eksperci z Warszawy podpowiedzą Ci, jak rozwijać biznes w Twojej branży!

Taxxo to rewolucja - odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców pozbawionych przejrzystych wiadomości na temat kondycji swojej firmy. Dzięki innowacyjnym sposobom komunikacji oraz dostosowanym do branży narzędziom przekształcającym dane księgowe w informacje biznesowe, z Taxxo interesy idą lepiej! Skontaktuj się z naszymi ekspertami, żeby dowiedzieć się, jak możesz prowadzić biznes w Twojej branży bardziej efektywnie. Wypełnij formularz, aby w ciągu 24 godzin porozmawiać ze specjalistą na temat możliwości rozwoju Twojej firmy!

Taxxo to księgowość 2 w 1: najlepsze biura rachunkowe w Twoim mieście oraz najbardziej kompleksowa platforma online dla firm - zarówno dla pełnej jak i uproszczonej księgowości.

CO WYRÓŻNIA OFERTĘ TAXXO?

1. SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROWADZENIU PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI SPÓŁEK

Taxxo zapewnia kompleksową i nowoczesną obsługę księgową dla właścicieli i zarządów zarówno małych spółek z o.o. jak i dużych spółek akcyjnych, w tym notowanych na giełdzie. Nasze biura księgowe dostępne są w całej Polsce - możesz wybrać biuro najbliżej swojej firmy i korzystać ze wsparcia profesjonalistów.

2. GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENY I OBNIŻAMY PODATKI

Taxxo oferuje najlepsze na rynku oferty pakietowe dla małych spółek z o.o. i start-upów oraz atrakcyjne oferty indywidualne dla dużych podmiotów, a także sieci firm, sieci franczyzowych, grup kapitałowych i firm w ramach funduszy Venture Capital.

3. ZAPEWNIAMY WYGODNĄ KONTROLĘ FINANSÓW DZIĘKI PLATFORMIE ONLINE

Każdy klient zyskuje internetowy dostęp do Platformy Taxxo. Znajdzie tam szereg wygodnych narzędzi do zarządzania: analizy wyników firmy, plan płatności, elektroniczny obieg dokumentów, powiadomienia o podatkach i ZUS, system do fakturowania i prowadzenia kasy.

Chcesz poznać szczegóły? Porozmawiajmy!Rodzaj księgowości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Columb Technologies S.A. w celach marketingowych
[recaptcha]

Każde biuro rachunkowe sieci Taxxo w Warszawie obsługuje rozliczenia z Urzędami Skarbowymi w Warszawie