Taxxo e-Dokumenty – wyłap zagubione faktury i uporządkuj dokumenty w jednym miejscu

Taxxo e-Dokumenty to twoje elektroniczne archiwum. Przechowuje faktury, dokumenty, odczytuje skany, wyłapuje brakujące koszty. Pozwala na szybkie tworzenie przelewów za faktury.

Taxxo e-Dokumenty- skrzynka na skanowane faktury i lista płatności online

Taxxo DiggiBox – inteligentna skrzynka online na faktury i dokumenty firmowe przedsiębiorcy – faktury, rachunki, umowy, kadry. Automatyczna zamiana skanów na dane. Gotowa lista płatności. Realizacja przelewów do faktur.

Taxxo e-Dokumenty – jak prowadzić listę płatności i tworzyć przelewy do faktur kosztowych

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak prowadzić wygodną listę płatności faktur kosztowych, jak oznaczać statusy płatności i tworzyć przelewy do bankowości elektronicznej.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie skanowanych faktur na stronie startowej

Taxxo DiggiBox 2.0 – internetowa skrzynka na faktury i dokumenty firmowe z odczytem danych ze skanowanych faktur – OCR i pełna digitalizacja. Wygodne narzędzie dla wszystkich firm.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie faktur przez maila

Taxxo to wygodna skrzynka na skanowane faktury kosztowe i zarządzanie płatnościami za faktury dla klientów oraz narzędzie do automatyzacji księgowania dla biur. Filmik pokazuje jak dodać faktury otrzymywane od kontrahentów mailem.

Taxxo e-Dokumenty – rozliczenia z pracownikami, zwroty za faktury i delegacje

Taxxo ułatwia rozliczanie zwrotów za faktury opłacone przez pracowników i delegacje. Pozwala wygodnie organizować takie dokumenty, podliczać je a następnie generować przelew bankowy lub dokument kasowy do rozliczenia z pracownikiem.