02
Lip

[e-faktura] W jaki sposób ustawić automatyczne rozliczanie faktur na podstawie wpływów na konto bankowe?

Taxxo e-Faktura posiada unikalną na rynku funkcjonalność automatycznego rozliczania faktur na podstawie wpływów na konto bankowe. Wystarczy, że Twój bank może generować e-maile powiadamiające o wpływach na konto, aby Taxxo e-Faktura automatycznie rozliczyła odpowiednie dokumenty na tej podstawie.

wholesale cheap jerseys
wholesale nfl jerseys
Acquisto Buon Mercato Moncler
Buon Mercato Moncler
Moncler Outlet
Ufficiale Giubbotti Piumini
Poco Moncler
Piumini Moncler Outlet
Giubbotti Moncler Outlet
Moncler Outlet Barato
Comprar Moncler Barato

Aby ustawić automatyczne odznaczenie należności w Taxxo e-fakturze na podstawie e-maili wysyłanych z banku o przelewach przychodzących należy wykonać poniższe kroki.

  1. W pierwszym kroku należy uaktywnić w swoim banku internetowym automatyczne powiadomienia e-mail o przelewach przychodzących na odrębny adres mailowy, np. „bank@domenafirmy.pl”
  2. Następnie należy ustawić subskrypcje w Taxxo e-Faktura – tj. wskazać adres e-mailowy, z którego będą pobierane informacje. W tym celu należy wejść na górze strony do Moja firma – Subskrypcje.
  3. e-faktura-rozliczanie-z-banku

  4. Należy wybrać odpowiedni bank, kliknąć Ustaw parametry i wprowadzić parametry dostępowe do konta e-mailowego, na które będą przychodzić powiadomienia z banku. Po wypełnieniu pól należy zapisać parametry.
  5. Po wykonaniu automatycznego rozliczenia przez Platformę Taxxo, otrzymasz powiadomienie drogą mailową o rozliczonych fakturach.
  6. e-faktura-rozliczanie-z-banku2