28
lis

[e-dokumenty] Jak dodać do Taxxo dokumenty skanowane poprzez e-mail?

W Taxxo 1.5.1 wprowadziliśmy możliwość automatycznego przesyłania dokumentów skanowanych e-mailem do modułu Taxxo e-Dokumenty. Przeczytaj jak wygodnie wysyłać faktury elektroniczne lub skanowane poprzez e-mail

  1. Skany można dodawać wysyłając wiadomość z załącznikiem w formacie PDF (inne formaty nie są akceptowane) na specjalny dedykowany adres e-mailowy przypisany do danego klienta Taxxo, który jest widoczny w module Taxxo e-Dokumenty.

    FAQ-wysylka-dok-emailem1

  2. Pliki PDF zostaną dodane na Platformę Taxxo, jeżeli wiadomość jest wysłana z adresu e-mailowego wskazanego jako e-mail użytkownika Taxxo. Adres ten można sprawdzić w module „Mój profil”, na zakładce „Moje dane”. W tym miejscu można także dodać inne adresy e-mailowe z których akceptowane będą dokumenty PDF wysyłane na Taxxo
    FAQ-wysylka-dok-emailem2
  3. Po prawidłowym zaimportowaniu załącznika do Platformy Taxxo otrzymają Państwo wiadomość e-mailową wg poniższego szablonu:

    Taxxo wysyłka dokumentów e-mailem
  4. Po otrzymaniu takiej wiadomości przesłany skan dokumentu można znaleźć w Platformie Taxxo w module Taxxo e-dokumenty.