Automatyczne pobieranie danych z systemu księgowego i publikacja online w Taxxo

Zobacz jak Platforma Taxxo integruje się z dowolnym systemem księgowym dzięki Konektorom Księgowym. W filmie zobaczysz w jaki sposób przebiega  automatyczne wykrywanie klientów z baz danych systemów księgowych, a następnie aktywowanie automatycznej publikacji tych danych, aby były dostępne dla klientów online w Platformie Taxxo.

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Optima Księga Hanldowa – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Insert Rewizor GT – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rewizor GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rewizor GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rachmistrz GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rachmistrz GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.