Taxxo e-Dokumenty – wyłap zagubione faktury i uporządkuj dokumenty w jednym miejscu

Taxxo e-Dokumenty to twoje elektroniczne archiwum. Przechowuje faktury, dokumenty, odczytuje skany, wyłapuje brakujące koszty. Pozwala na szybkie tworzenie przelewów za faktury.

Digitalizacja i OCR 2.0 – zamień skanowane faktury na dane

Taxxo Digitalizer 2.0 – najnowsza wersja systemu do odczytywania skanowanych faktur dla biur rachunkowych. Wygodny interfejs użytkownika, dwa tryby odczytu – OCR i pełny z weryfikacją danych. Elektroniczne archiwum na faktury – dostępne dla księgowych oraz klientów.

Digitalizacja 2.0 – szybkie dodawanie skanowanych faktur – widok księgowy

Taxxo Digitalizer 2.0 – najnowsza wersja systemu do odczytywania skanowanych faktur dla biur rachunkowych. Wygodny interfejs użytkownika, dwa tryby odczytu – OCR i pełny z weryfikacją danych. Elektroniczne archiwum na faktury – dostępne dla księgowych oraz klientów.

Digitalizacja – jak zmieniać tryb odczytywania skanów w panelu biura

Taxxo Digitalizer 2.0 zapewnia dwa tryby odczytu skanowanych faktur – tryb OCR i tryb pełnego odczytu gwarantujący 100% poprawności danych. Film pokazuje jak zmieniać tryb na koncie biura rachunkowego oraz jak wygląda proces odczytu dokumentów w obu trybach.

Digitalizacja 2.0 – jak dodać nowego klienta w panelu biura 2.0

Film pokazuje jak dodać nowego klienta w panelu biura, korzystając z Platformy Taxxo 2.0.

Taxxo e-Dokumenty- skrzynka na skanowane faktury i lista płatności online

Taxxo DiggiBox – inteligentna skrzynka online na faktury i dokumenty firmowe przedsiębiorcy – faktury, rachunki, umowy, kadry. Automatyczna zamiana skanów na dane. Gotowa lista płatności. Realizacja przelewów do faktur.

Taxxo e-Dokumenty – jak prowadzić listę płatności i tworzyć przelewy do faktur kosztowych

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak prowadzić wygodną listę płatności faktur kosztowych, jak oznaczać statusy płatności i tworzyć przelewy do bankowości elektronicznej.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie faktur przez maila

Taxxo to wygodna skrzynka na skanowane faktury kosztowe i zarządzanie płatnościami za faktury dla klientów oraz narzędzie do automatyzacji księgowania dla biur. Filmik pokazuje jak dodać faktury otrzymywane od kontrahentów mailem.

Taxxo Digitalizer – dodawanie skanów z folderów – konfiguracja Taxxo Kuriera dla biura rachunkowego

Film pokazuje wykorzystanie narzędzia Taxxo Kurier przez biuro rachunkowe do automatycznego przesyłania skanów z folderów komputera do Taxxo celem ich odczytania.

Podgląd skanu wprost z systemu księgowego dzięki Asystentowi Taxxo

Ten film pokazuje jak łatwo można podglądnąć zeskanowany do Taxxo dokument, bez wychodzenia z programu księgowego! Dzięki Asystentowi Taxxo księgowy może skupić się na pracy, a Taxxo dostosuje się do jego systemu księgowego i automatycznie powiąże dokumenty skanowane z dokumentami księgowymi.