Taxxo e-Dokumenty – wyłap zagubione faktury i uporządkuj dokumenty w jednym miejscu

Taxxo e-Dokumenty to twoje elektroniczne archiwum. Przechowuje faktury, dokumenty, odczytuje skany, wyłapuje brakujące koszty. Pozwala na szybkie tworzenie przelewów za faktury.

Taxxo e-Projekty – Jak kontrolować wyniki projektów w Taxxo?

Taxxo e-Projekty to wygodny sposób na analizę wyników projektów, przychodów i kosztów działów, pracowników czy grup produktów. Pozwala na elastyczne opisywanie dokumentów tagami w taki sposób, aby szybko uzyskać raporty, bez czekania na zaksięgowanie dokumentów.

Czym jest Taxxo e-Bank i jakie możliwości daje firmie?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych i przeglądanie transakcji bankowych bezpośrednio w Taxxo. Automatyzuje rozliczanie płatności za faktury sprzedaży, monitorowanie wpłat od klientów, udostępnianie wyciągów dla księgowości – bez konieczności każdorazowego logowania do banku. Wykorzystuje połączenie przez “open banking”. Współpracuje z 16 bankami.

Jak automatycznie rozliczać płatności za faktury sprzedaży na podstawie wpływów w banku?

Taxxo oszczędza czas na pilnowaniu płatności, monitorowaniu wpływów od kontrahentów i rozliczaniu faktur. Dzięki pobieraniu informacji z kont bankowych pozwala na inteligentne rozliczanie wpływów z fakturami sprzedaży wystawionymi w Taxxo. W tym filmie zobaczysz jak to zrobić.

Digitalizacja i OCR 2.0 – zamień skanowane faktury na dane

Taxxo Digitalizer 2.0 – najnowsza wersja systemu do odczytywania skanowanych faktur dla biur rachunkowych. Wygodny interfejs użytkownika, dwa tryby odczytu – OCR i pełny z weryfikacją danych. Elektroniczne archiwum na faktury – dostępne dla księgowych oraz klientów.

Digitalizacja 2.0 – szybkie dodawanie skanowanych faktur – widok księgowy

Taxxo Digitalizer 2.0 – najnowsza wersja systemu do odczytywania skanowanych faktur dla biur rachunkowych. Wygodny interfejs użytkownika, dwa tryby odczytu – OCR i pełny z weryfikacją danych. Elektroniczne archiwum na faktury – dostępne dla księgowych oraz klientów.

Digitalizacja – jak zmieniać tryb odczytywania skanów w panelu biura

Taxxo Digitalizer 2.0 zapewnia dwa tryby odczytu skanowanych faktur – tryb OCR i tryb pełnego odczytu gwarantujący 100% poprawności danych. Film pokazuje jak zmieniać tryb na koncie biura rachunkowego oraz jak wygląda proces odczytu dokumentów w obu trybach.

Digitalizacja 2.0 – jak dodać nowego klienta w panelu biura 2.0

Film pokazuje jak dodać nowego klienta w panelu biura, korzystając z Platformy Taxxo 2.0.

Taxxo e-Faktura – jak wystawić pierwszą fakturę

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak ustawić logo i szablon wydruku

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Jak wystawić fakturę z użyciem aplikacji mobilnej Taxxo Box?

Taxxo Box to aplikacja mobilna na telefony z systemem Android oraz iOS. Zobacz jak w kilkanaście sekund wystawić nową fakturę z telefonu komórkowego.

Taxxo e-Faktura – jak rozliczać zapłacone faktury

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak sprawdzić listę nieopłaconych faktur

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Faktura – jak wysyłać wezwania do zapłaty

Taxxo e-Faktura 2.0 to najlepszy system fakturowania online dla firm usługowych.

Taxxo e-Bank – Jak przeglądać stan kont bankowych w Taxxo?

Taxxo e-Bank łączy się codziennie do banku i pobiera dane o transakcjach oraz aktualizuje stany kont bankowych. W tym filmie zobaczysz jak szybko podglądnąć stan kont bankowych bezpośrednio w Taxxo.

Taxxo e-Bank – Jak podłączyć konta bankowe do Taxxo?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych z 16 polskich banków i codzienne pobieranie nowych transakcji bankowych. Połączenie odbywa się automatycznie poprzez Open Banking/API. W tym filmie zobaczysz w jaki sposób podłączyć swoje konto i przeglądać wpływy i wypływy bezpośrednio w Taxxo.

Taxxo e-Dokumenty- skrzynka na skanowane faktury i lista płatności online

Taxxo DiggiBox – inteligentna skrzynka online na faktury i dokumenty firmowe przedsiębiorcy – faktury, rachunki, umowy, kadry. Automatyczna zamiana skanów na dane. Gotowa lista płatności. Realizacja przelewów do faktur.

Taxxo e-Dokumenty – jak prowadzić listę płatności i tworzyć przelewy do faktur kosztowych

Taxxo DiggiBox – film pokazuje jak prowadzić wygodną listę płatności faktur kosztowych, jak oznaczać statusy płatności i tworzyć przelewy do bankowości elektronicznej.

Taxxo e-Dokumenty – szybkie dodawanie faktur przez maila

Taxxo to wygodna skrzynka na skanowane faktury kosztowe i zarządzanie płatnościami za faktury dla klientów oraz narzędzie do automatyzacji księgowania dla biur. Filmik pokazuje jak dodać faktury otrzymywane od kontrahentów mailem.

Taxxo Digitalizer – dodawanie skanów z folderów – konfiguracja Taxxo Kuriera dla biura rachunkowego

Film pokazuje wykorzystanie narzędzia Taxxo Kurier przez biuro rachunkowe do automatycznego przesyłania skanów z folderów komputera do Taxxo celem ich odczytania.

Podgląd skanu wprost z systemu księgowego dzięki Asystentowi Taxxo

Ten film pokazuje jak łatwo można podglądnąć zeskanowany do Taxxo dokument, bez wychodzenia z programu księgowego! Dzięki Asystentowi Taxxo księgowy może skupić się na pracy, a Taxxo dostosuje się do jego systemu księgowego i automatycznie powiąże dokumenty skanowane z dokumentami księgowymi.

Jak zautomatyzować księgowanie wyciągów dzięki Taxxo e-Bank?

Taxxo dzięki bezpośredniemu połączeniu z bankami umożliwia wygodne księgowanie wyciągów. Wszystkie dane zgodne są z wyciągami generowanymi przez systemy bankowe. Wyciągi z Taxxo generowane są od razu w formacie wybranego systemu księgowego. Księgowy oszczędza czas – nie musi czekać na przesłanie wyciągów przez klienta, nie musi samodzielnie logować się do banku w imieniu klienta, ani tez konwertować plików wyciągów z jednego formatu na inny.

Automatyczne pobieranie danych z systemu księgowego i publikacja online w Taxxo

Zobacz jak Platforma Taxxo integruje się z dowolnym systemem księgowym dzięki Konektorom Księgowym. W filmie zobaczysz w jaki sposób przebiega  automatyczne wykrywanie klientów z baz danych systemów księgowych, a następnie aktywowanie automatycznej publikacji tych danych, aby były dostępne dla klientów online w Platformie Taxxo.

Szybkie generowanie raportów finansowych w Excelu

Zobacz jak szybko stworzyć dowolne raporty w Excelu, oparte na danych z wybranych kont księgowych. Raporty aktualizują się automatycznie dzięki wykorzystaniu funkcji finansowych Taxxo e-Analizy Finansowe.

Naliczanie podstawy opodatkowania CIT dla spółki w Excelu

Zobacz jak wykorzystać Taxxo e-Analizy Finansowe do stworzenia arkusza, który sam przeliczy podatek CIT dla firmy prowadzącej pełną księgowość i automatycznie zaktualizuje dane po zaksięgowaniu nowych dokumentów.

Automatycznie wyliczany rachunek zysków i strat w Excelu

Zobacz jak dzięki Taxxo e-Analizy Finansowe możesz dostarczyć klientom zawsze aktualne sprawozdania finansowe – bez wysiłku! Wystarczy przygotować szablon w Excelu i przesłać go klientowi. Raport sam uaktualni się danymi po zaksięgowaniu nowych dokumentów!

Analiza kosztów spółki w dowolnym przekroju i języku

Obejrzyj jak przygotować przykładowy raport analizy kosztów dla klienta z użyciem Taxxo e-Analizy Finansowe. Raport może mieć dowolny przekrój, zgodny z planem kont spółki, a także być przygotowany w dowolnym języku. Dane w raporcie wyliczą się same – łącząc online z systemem księgowym biura.

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Optima Księga Hanldowa – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobranie danych z Taxxo

Film prezentuje w jaki sposób pobrać dane faktur zakupu z Taxxo (odczytanych przez Taxxo Digitalizer), w formacie zgodnym z systemem Optima

Enova KH – wczytywanie faktur zakupu i sprzedaży – Import do rejestrów VAT i KH

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Enova faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo oraz faktur sprzedaży  – import do Rejestrów VAT oraz predekretacja do księgi handlowej. 

Enova KPIR – wczytywanie faktur zakupu i sprzedaży – Import do rejestrów VAT i KPIR

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Enova faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo oraz faktur sprzedaży  – import do Rejestrów VAT oraz predekretacja do KPIR. 

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import do Rejestru VAT i księgowanie do Księgi Handlowej

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Optima KP – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (4) Import do Rejestru VAT i KPIR

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima Księga Podatkowa faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów w książce przychodów i rozchodów oraz wygenerowanie rozliczeń.

Optima KH – import faktur zakupu po digitalizacji – (5) Praca rozproszona – konfiguracja

Film pokazuje jak skonfigurować system Optima w celu importu dokumentów sprzedaży i zakupu z systemu Taxxo z wykorzystaniem konektora Praca Rozproszona.

Optima KH – import faktur zakupu po digitalizacji – (6) Praca rozproszona – import do rejestru VAT

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez konektor Praca Rozproszona do rejestrów VAT.

Optima – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Comarch Optima.  

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja przed importem

Film  pokazuje proces konfiguracji systemu Sage Symfonia  niezbędny przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo (odczytanych ze skanów faktur przez Taxxo Digitalizer)

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobieranie paczek z Taxxo

Film  pokazuje proces pobierania paczek zawierających faktury zakupu zdigitalizowane przez Taxxo – w formacie zgodnym z systemem Sage Symfonia Finanse i Księgowość.

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – pre-księgowanie dokumentów, automatyczne wypełnienie rejestrów VAT oraz rozrachunków.

Symfonia FK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji -(3b) Import i księgowanie faktur brutto – bez odliczenia VAT

Film pokazuje proces pobierania danych faktur zakupu zdigitalizowanych w Taxxo od których nie przysługuje odliczenie VAT (księgowanie brutto) do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość

Symfonia FK – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo e-Faktura – odwrotne obciążenie

Taxxo e-Faktura – film pokazuje proces wczytywania faktur sprzedaży typu odwrotne obciążenie wystawionych w Taxxo e-faktura do systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość  – predekretację oraz wczytanie danych do rejestru VAT.

Symfonia MK – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Sage Symfonia Mała Księgowość faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – wczytanie faktur z pliku, automatyczne wypełnienie rejestrów VAT, danych w książce przychodów i rozchodów oraz informacji o płatności.

Symfonia – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Sage Symfonia Finanse i Księgowość.  

Insert GT – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Insert GT.  

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Insert Rewizor GT – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobranie danych z Taxxo

Film prezentuje w jaki sposób pobrać dane faktur zakupu z Taxxo (odczytanych przez Taxxo Digitalizer), w formacie zgodnym z systemem Insert Rewizor GT

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Insert Rewizor GT faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rewizor GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rewizor GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rewizor GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje proces konfiguracji systemu Insert Rachmistrz GT niezbędny przed pierwszym importem danych faktur sprzedaży z Taxxo (wystawionych w Taxxo e-Faktura bądź wgranych z systemu innego producenta w celu konwersji na system Insert)

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Insert Rachmistrz GT faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – pobranie paczki danych, import  do rejestrów i KPIR, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Insert Rachmistrz GT – wczytywanie faktur sprzedaży z Taxxo – (2) Pobranie danych i księgowanie

Film prezentuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie Insert Rachmistrz GT. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system Insert.

Mała Księgowość Rzeczpospolitej – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Pobranie danych z Taxxo i import faktur zakupu do KPIR

Film prezentuje w jaki sposób pobrać dane faktur zakupu z Taxxo (odczytanych przez Taxxo Digitalizer), w formacie zgodnym z systemem Mała Księgowość Rzeczpospolitej, a następnie jak wygląda proces księgowania tych faktur do Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji VAT

Mała Księgowość Rzeczpospolitej – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Podgląd skanu przy księgowaniu

Film prezentuje jak uruchomić automatyczny podgląd skanu faktur zakupu odczytanych przez Taxxo w systemie Mała Księgowość Rzeczpospolitej.

RAKS SQL – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – Import i księgowanie

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu RAKS SQL faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – pobranie paczki danych, import  do rejestrów VAT i ewidencji księgowej oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

RAKS SQL – wczytywanie faktur sprzedaży – Import i księgowanie

Film pokazuje import i księgowanie faktur sprzedaży w systemie RAKS SQL. Faktury mogą być wystawione w Taxxo e-Faktura bądź w systemie innego producenta i dzięki Taxxo zamienione na format obsługiwany przez system RAKS.

RAKS SQL – wczytywanie wyciągów bankowych – Konwersja i import

Taxxo umożliwia konwersję wyciągów bankowych z dowolnego banku formatu np. PDF, CSV, XML, MT940 na format umożliwiający wczytanie ich do ewidencji dokumentów księgowych systemu RAKS SQL. Film prezentuje przykład pobrania wyciągu PDF i wczytania do RAKSa.