Czym jest Taxxo e-Bank i jakie możliwości daje firmie?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych i przeglądanie transakcji bankowych bezpośrednio w Taxxo. Automatyzuje rozliczanie płatności za faktury sprzedaży, monitorowanie wpłat od klientów, udostępnianie wyciągów dla księgowości – bez konieczności każdorazowego logowania do banku. Wykorzystuje połączenie przez “open banking”. Współpracuje z 16 bankami.

Jak automatycznie rozliczać płatności za faktury sprzedaży na podstawie wpływów w banku?

Taxxo oszczędza czas na pilnowaniu płatności, monitorowaniu wpływów od kontrahentów i rozliczaniu faktur. Dzięki pobieraniu informacji z kont bankowych pozwala na inteligentne rozliczanie wpływów z fakturami sprzedaży wystawionymi w Taxxo. W tym filmie zobaczysz jak to zrobić.

Taxxo e-Bank – Jak przeglądać stan kont bankowych w Taxxo?

Taxxo e-Bank łączy się codziennie do banku i pobiera dane o transakcjach oraz aktualizuje stany kont bankowych. W tym filmie zobaczysz jak szybko podglądnąć stan kont bankowych bezpośrednio w Taxxo.

Taxxo e-Bank – Jak podłączyć konta bankowe do Taxxo?

Taxxo e-Bank umożliwia podłączenie kont bankowych z 16 polskich banków i codzienne pobieranie nowych transakcji bankowych. Połączenie odbywa się automatycznie poprzez Open Banking/API. W tym filmie zobaczysz w jaki sposób podłączyć swoje konto i przeglądać wpływy i wypływy bezpośrednio w Taxxo.

Jak zautomatyzować księgowanie wyciągów dzięki Taxxo e-Bank?

Taxxo dzięki bezpośredniemu połączeniu z bankami umożliwia wygodne księgowanie wyciągów. Wszystkie dane zgodne są z wyciągami generowanymi przez systemy bankowe. Wyciągi z Taxxo generowane są od razu w formacie wybranego systemu księgowego. Księgowy oszczędza czas – nie musi czekać na przesłanie wyciągów przez klienta, nie musi samodzielnie logować się do banku w imieniu klienta, ani tez konwertować plików wyciągów z jednego formatu na inny.