Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (1) Konfiguracja wstępna

Film pokazuje przykładową konfigurację systemu Optima Księga Hanldowa – niezbędną przed pierwszym importem danych faktur zakupu z Taxxo.

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (2) Pobranie danych z Taxxo

Film prezentuje w jaki sposób pobrać dane faktur zakupu z Taxxo (odczytanych przez Taxxo Digitalizer), w formacie zgodnym z systemem Optima

Optima KH – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (3) Import do Rejestru VAT i księgowanie do Księgi Handlowej

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów oraz wygenerowanie rozrachunków i rozliczeń.

Optima KP – wczytywanie faktur zakupu po digitalizacji – (4) Import do Rejestru VAT i KPIR

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima Księga Podatkowa faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez Rejestry VAT, zaksięgowanie dokumentów w książce przychodów i rozchodów oraz wygenerowanie rozliczeń.

Optima KH – import faktur zakupu po digitalizacji – (5) Praca rozproszona – konfiguracja

Film pokazuje jak skonfigurować system Optima w celu importu dokumentów sprzedaży i zakupu z systemu Taxxo z wykorzystaniem konektora Praca Rozproszona.

Optima KH – import faktur zakupu po digitalizacji – (6) Praca rozproszona – import do rejestru VAT

Film prezentuje jak wygląda proces wczytywania do systemu Optima faktur zakupu zdigitalizowanych przez Taxxo – import poprzez konektor Praca Rozproszona do rejestrów VAT.

Optima – Szybki podgląd skanu bezpośrednio z systemu księgowego – Asystent Taxxo

Najnowszy Asystent Taxxo umożliwia podgląd skanu z dowolnego systemu księgowego zupełnie automatycznie – bez klikania, z użyciem autorskiej technologii NoClick! Wystarczy otworzyć dokument w systemie księgowym, aby zobaczyć jego podgląd w drugim oknie, na drugim monitorze lub tablecie. W tym filmie pokazujemy jak działa Asystent Taxxo z systemem Comarch Optima.