Taxxo e-Projekty – Jak kontrolować wyniki projektów w Taxxo?

Taxxo e-Projekty to wygodny sposób na analizę wyników projektów, przychodów i kosztów działów, pracowników czy grup produktów. Pozwala na elastyczne opisywanie dokumentów tagami w taki sposób, aby szybko uzyskać raporty, bez czekania na zaksięgowanie dokumentów.

Automatyczne pobieranie danych z systemu księgowego i publikacja online w Taxxo

Zobacz jak Platforma Taxxo integruje się z dowolnym systemem księgowym dzięki Konektorom Księgowym. W filmie zobaczysz w jaki sposób przebiega  automatyczne wykrywanie klientów z baz danych systemów księgowych, a następnie aktywowanie automatycznej publikacji tych danych, aby były dostępne dla klientów online w Platformie Taxxo.

Szybkie generowanie raportów finansowych w Excelu

Zobacz jak szybko stworzyć dowolne raporty w Excelu, oparte na danych z wybranych kont księgowych. Raporty aktualizują się automatycznie dzięki wykorzystaniu funkcji finansowych Taxxo e-Analizy Finansowe.

Naliczanie podstawy opodatkowania CIT dla spółki w Excelu

Zobacz jak wykorzystać Taxxo e-Analizy Finansowe do stworzenia arkusza, który sam przeliczy podatek CIT dla firmy prowadzącej pełną księgowość i automatycznie zaktualizuje dane po zaksięgowaniu nowych dokumentów.

Automatycznie wyliczany rachunek zysków i strat w Excelu

Zobacz jak dzięki Taxxo e-Analizy Finansowe możesz dostarczyć klientom zawsze aktualne sprawozdania finansowe – bez wysiłku! Wystarczy przygotować szablon w Excelu i przesłać go klientowi. Raport sam uaktualni się danymi po zaksięgowaniu nowych dokumentów!

Analiza kosztów spółki w dowolnym przekroju i języku

Obejrzyj jak przygotować przykładowy raport analizy kosztów dla klienta z użyciem Taxxo e-Analizy Finansowe. Raport może mieć dowolny przekrój, zgodny z planem kont spółki, a także być przygotowany w dowolnym języku. Dane w raporcie wyliczą się same – łącząc online z systemem księgowym biura.